www.komponentyzedreva.cz

 

Vítejte!

Pokud jste se proklikali až sem, dá se předpokládat, že se u Vás schyluje k rekonstrukci. Případně již nějaká ve Vašem domě probíhá. Oboje je fajn, jste tu správně :-)

Je možné, že právě přemýšlíte kde začít. Víme, jak nelehkou pozici má výborem pověřený „vyvolený“ k organizaci rekonstrukce společných prostor:

  •           Oslovit realizační firmy
  •           Správně se zorientovat v nabídkách
  •           Vybrat materiál
  •           Stanovit časových harmonogram prací
  •       Vyzvat nájemníky k disciplíně a neustále jim vysvětlovat, že si to sami odsouhlasili

A jaké barvy bude PVC?

My budeme mít PVC, proč ne dlažbu? Dlažba je lepší!!!

Jak moc bude bílá bílou?

Proč jste to nechal/a vymalovat tou zelenou, mě by se líbila žluto-modro-růžovo-meruňkova…

bla, bla, bla… bla, bla, bla…

Ještě jste si to nerozmysleli? To je dobře.

Rádi Vám usnadníme nelehká rozhodnutí. Léta provádíme montážní práce v panelových a bytových domech a umíme se vcítit do Vaši situace. Snadná rozhodně není.

Popište nám do e-mailu současný stav a Vaši představu kam byste se chtěli dostat. Typ domu – počet pater, umístění výtahové šachty, pokud existuje, počet ramen schodiště, počet podest… Čím více informaci, tím přesnější nabídku od nás dostanete. Foto dokumentace je vítána.

K čemu je to dobré?

Může to být bod od kterého se „odpíchnete“. Budete mít představu o cenách kvalitního materiálu a práce. Můžete si z toho vytvořit síto, kterým nepustíte do baráku firmy, co Vám nabídnou méně muziky za více peněz.

Co z toho budeme mít my?

Budeme doufat, že se nám naše snaha jednou vrátí. Že nám zavoláte a objednáte si kbelík barvy či poštovní schránku. Troufáme si tvrdit, že Vám umíme dodat vše potřebné k rekonstrukci společných prostor. Betonovým potěrem počínaje a prahem ke dveřím konče.

Kontaktní informace