www.komponentyzedreva.cz


Výměna madel v panelových domech

Rekonstrukce bytových domů výrazně zvyšují obytný komfort a tím také kvalitu bydlení všech svých obyvatel. Rekonstrukce vnitřních společných prostor bytových domů jsou stejně důležité, jako rekonstrukce pláště domů. Nejde tady jen o estetické hledisko, ale zejména o bezpečí obyvatel domu. 

Kvalitní madla jako významná součást zábradlí

Zábradlí je základním bezpečnostním prvkem každého schodiště. U vícepatrových panelových domů jeho důležitost narůstá s každým dalším poschodím. Všechna zábradlí samozřejmě potřebují také kvalitní madla pro panelové domy. Jejich význam se nevyplatí podceňovat. V případě nevhodně zvolených nebo nekvalitních madel může být celá vnitřní rekonstrukce v krátkém čase znehodnocena. Nekvalitní madla nemusí plnit správně svou funkci. Mohou představovat dokonce zdravotní riziko v případě, že se jejich povrch fyzicky poškodí do té míry, že při kontaktu s pokožkou způsobí zranění.

Takovému riziku se můžete poměrně jednoduše vyhnout výběrem vhodných a kvalitních madel. Například dřevěná madla pro panelové domy jsou rozumnou první volbou. Dřevo je úžasný přírodní materiál. Vyznačuje se výbornou odolností a výdrží. Interiéru bytových domů jednoznačně prospívá. Dřevěná madla vydrží krásná dlouhé roky od instalace.

Specializujeme se na kompletní servis 

V nabídce máme více variant dřevěných madel pro panelové domy. Stačí si už jen vybrat vhodný typ. Nevíte si rady s výběrem? Rádi vám pomůžeme a poradíme, které madlo bude pro váš bytový dům nejvhodnější volbou.

Instalace nových madel s sebou nese i další činnosti. Jsou jimi případná demontáž starých madel, příprava a montáž nových madel na vaše stávající nebo nová zábradlí. Zabezpečujeme všechny tyto kroky. Podáme vám pomocnou ruku, aby se ruce obyvatel vašeho domu mohly brzy bezpečně opřít o nová nebo vylepšená zábradlí.